Sifu Emre Kosif Kimdir?


emre kosif kimdir?

1978 de İstanbulda doğdu. Lise öğrenimini burda tamamladıktan sonra Trakya üniversitesi Turizm ve otelcilik bölümü ardından Anadolu üniversitesi İşletme bölümlerini bitirdi.


Savunma sanatları kariyerine 1991 yılında Namık Ekin sensei'in yanında MuayTai çalışmalarıyla başladı. Bu dönem içerisinde judo,aikido,Tai Chi Chuan dersleri almaya devam etti. Savaş Sanatlarındaki arayışı 1997 yılında Wing Tsun ile tanışmasına sebeb oldu. Dai Sifu Turan Ataseven'den ders almaya başladı.


2005 yılından itibaren Dai Sifu Hasan Çifci ve Sifu Erdal ile yaptığı yoğun çalışmalardan sonra ustası tarafından Sifu ünvanını alarak Wing Tsun eğitmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir. Özel bir şirkette satış müdürü olarak görev yapmakta olan Emre Kosif 3.Tekniker Grad seviyesinde Wing Tsun çalışmalarına devam etmekte ve dersler vermektedir.


Savaş Sanatları'nın sadece savrulan kılıç veya sopalardan, atılan tekme ve yumruklardan ibaret olmadığını insanın kişisel gelişim sürecinde fiziksel ve manevi değerlerini geliştirmek ile ilgili olduğunu derslerinde öğretmekte ve arayışına devam etmektedir.


sifu eğitimi wingtsun hocaları wingtsun eğitimleri

He was born in İstanbul 1978. He graduated from high school in itanbul after that the also graduated from Trakya University Tourism and Hotel managment department and Anadolu University Economy Department.


He stardet his martial arts career with muay tai studies under the supervision of sensei Namı Ekin . During the following years.he coutinued to study judo, aikido, taichi chuan,brazillan jiu jitsu. His research in martial arts resulted him to get involved Wing Tsun in 1997 .He started to get lesson from dai sifu Turan Ataseven. Since 2005 after the immense studies with sifu Erdal and Dai sifu Hasan Çifci with the decision of his masters he became 'sifu' he continues his studies as wing tsun trainer .He is now a sales manager in a company and the still keeps going on his studies giving lessons as 3.td Grand techniquer .He is teaching his students art of defene doesn't mean thorwing swords and sticks in the air ,or kicking and punching. İt means developping the spiritual and physical virtues with in the selfesteem. Under the light of the philosophy. He continues his research.


wing tsun seminerleri eğitimleri